Hakkımızda
İstanbul Plastik olarak 1980 yılında PVC conta sektöründe faaliyet göstermek üzere, bize inanan, güvenen müşterilerimizle bu yolculuğa çıktık.

İstanbul Plastik olarak sektör içinde; birinci kalitede ahşap, alüminyum doğrama fitil, cam fitilleri duşa kabin fitilleri özel maksatlı otomatik kapı fitilleri imalatıyla sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendine ilke etmiş olan firmamız, kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda araştırma, genişlettirme ve yenilikler yaparak ürün yelpazesini her geçen gün siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Birlikte yol aldığımız müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarının da farkında olup karşılıklı saygı ve güvenin korunmasında özveri ile çalıştıkve çalışıyoruz.Yaptığımız işin yapı sektöründe önemli bir yol aldigimizi biliyoruz.

Bugün PVC conta üretiminde, yolculuğumuza ilk adımı attığımız an ki heyecan ve azmimizle devam ediyoruz. Bu yolda bizelere destek veren müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz...

Saygılarımızla.

İstanbul Plastik İnsan Kaynakları

Aktif olarak İstanbul Plastik bünyesinde tam zamanlı çalışma arkadaşları aramaktayız.. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

CV'lerinizi gönderdikten sonra bilgilendirme yapmanızda fayda vardır... CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.

Alaturka Dijital