Vizyon
Türkiye’nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin plastik şirketi olan, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir şirketten daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.

Misyon
İstanbul Plastik, kuruluşundan itibaren ortaya koyduğu hedeflerine bağlı ürün ve hizmet anlayışını sürekli geliştiren bir firmadır. Şirketimizin kaliteden ödün vermeden büyümesi, yurtiçinde yer alan şirketler arasında lider konuma yükselmesi, en düşük maliyetle en yüksek verim sağlamaya çalışarak müşterilerimizin taleplerinin karşılanması için kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

İstanbul Plastik İnsan Kaynakları

Aktif olarak İstanbul Plastik bünyesinde tam zamanlı çalışma arkadaşları aramaktayız.. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

CV'lerinizi gönderdikten sonra bilgilendirme yapmanızda fayda vardır... CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.

Alaturka Dijital